Svingis - puiki dovana Jūsų vaikui!
*** Apie prekės prieinamumą teiraukitės arba apmokėjimą atlikite tik gavę administracijos patvirtinimą el paštu ***
   |   
***** PREKIŲ KIEKIS LABAI RIBOTAS  *****

Apdovanojimai

SVINGIS -unikalus žaislas, kuriame pritaikyta sukinio jėgos sąveikos su Žemės traukos jėga  konvertavimo principas,suteikiantis judėjimą tiesia kryptimi.                                                                                                                        

Šio dėsnio pritaikymas buvo išrastas kanadiečio inžinieriaus 2000 metais.                                                                              

2001 metais JAV žaislų kompanija Wincelo pagamino ir užpatentavo pirmąjį SVINGIO prototipą   

Tais pačiais metais ši kompanija, pristatė SVINGĮ didžiausioje JAV namų buities įrangos ir prekių naujienų parodoje INPEX XVII .                                                                                                                                Dėl savo mielo, madingo dizaino ir naujoviškų žaislo savybių, SVINGIS sulaukė milžiniško lankytojų susidomėjimo ir buvo apdovanotas trimis medaliais :                                                                            Aukso - laisvalaikio, Sidabro- žaislų, Bronzos – sporto prekių kategorijose.

 

 

Septynerius metus SVINGIO prototipas buvo populiariausių aktyvaus laisvalaikio žaislų penketuke JAV ir Kanadoje.

Autoritetingiausias vaikų žaislų ekspertas Amerikoje "OPPENHEIM TOY PORTFOLIO"  SVINGIUI yra suteikęs auksinio ženklo įvertinimą BEST TOY kategorijoje. 

   

Nuo 2009 metų SVINGIO dizainas buvo pradėtas keisti, suteikiant dar didesnio žavesio ir aukštesnių balansinių savybių dėka kurių važiavimas tapo lengvesnis,manevringumas tobulas. Korpusas pradėtas gaminti iš ABS plastiko, kuris tapo žymiai atsparesnis deformacijoms.