Svingis - puiki dovana Jūsų vaikui!
*** Apie prekės prieinamumą teiraukitės arba apmokėjimą atlikite tik gavę administracijos patvirtinimą el paštu ***
   |   
***** PREKIŲ KIEKIS LABAI RIBOTAS  *****

Naudinga žinoti

Kaip atskirti Originalųjį SVINGĮ nuo kopijos

Internete pasirodžius skelbimams apie parduodamus riedamobilius,tik išoriškai panašius į SVINGĮ, taip pat sulaukus keletos klientų skambučių dėl įsigytų kopijų, neatitinkančių Originalaus SVINGIO deklaruojamos kokybės ir privalumų, atsakingai informuojame kaip atskirti perkamą riedamobilį ar jis yra Originalusis SVINGIS ar tai tik jo kopija.

Nuo 2013m birželio visų originaliųjų SVINGIŲ standartinėje komplektacijoje yra multifunkcinis LED žibintas, kuris vaikų pramogą padaro dar saugesne ir įdomesne.

1.Ypač svarbi detalė – RATUKAI.

 

Originalusis SVINGIS gaminamas su skaidraus ,atitinkamo kietumo, poliuretano (PU) ratukais, kurie nesubraižys Jūsų medinių, laminato ar glazūruotų plytelių grindų paviršiaus, todėl Originalusis SVINGIS sėkmingai naudojamas ir lauke ir namie. Tuo tarpu SVINGIO kopijos dažniausiai komplektuojamos su pigaus juodo plastiko PVC ratukais,kurie skirti naudoti TIK LAUKE, labai  barškančiais ir be gailesčio braižančiais jautrius grindų paviršius.

2. Korpusas

Originalusis SVINGIS gaminamas naudojant 100 % NAUJO, NEPERDIRBTO ABS plastiko granules. Tokia gamybos technologija įgalina išgauti sodrias, ryškias spalvas ir atsparumą smūgiams bei lūžiams prie deklaruojamų apkrovų. Riedamobilio SVINGIS kopijos dažnai būna murzinų, blankių spalvų su abejotinu didesnių apkrovų toleravimu, kadangi gamyboje naudojama tik 50-60 % naujo plastiko žaliavos,kita dalis perdirbtas plastikas. Iš perdirbto plastiko neįmanoma išgauti gražių, ryškių spalvų.

3. Kitos SVINGIO originalumą nusakančios detalės:

Numeruota HOLOGRAMA su SVINGIO logo korpuso priekyje.

Prekinio ženklo etiketė-lipdukas viršutinėje korpuso dalyje.

SVINGIO logotipo lipdukas korpuso galinėje dalyje.

Originalius SVINGIUS, jų atsargines dalis galite įsigyti tik mūsų elektroninėje parduotuvėje ir pas mūsų prekybos partnerius, kurių sąrašą rasite puslapio meniu nuorodoje "Kur pirkti".

 

Linksmas filmukas apie žaislų saugą

Svingių galerija