Svingis - puiki dovana Jūsų vaikui!
*** Apie prekės prieinamumą teiraukitės arba apmokėjimą atlikite tik gavę administracijos patvirtinimą el paštu ***
   |   
***** PREKIŲ KIEKIS LABAI RIBOTAS  *****

Apie video konkursą "Aš ir mano draugas Svingis"

Baigėsi pirmasis Svingis.lt organizuotas vaizdo filmukų konkursas.

Pagal surinktus balsus, vietos išsidėstė sekančia tvarka:


Pirmoji vieta atiteko p. Rimos atsiųstam filmukui „Arijus ir Svingis“ 1320 balsų;                                                                                                                             Antroje vietoje p. Dovilės filmukas „Gangnam style su draugu Svingiu“ 1117 balsų;                                                                                                                           Trečioji vieta atitenka p. Audronės filmukui,kuris ,deja, konkurso eigoje autorės buvo pašalintas iš Interneto. Už jį atiduoti 379 balsai.                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ketvirtoje vietoje liko p.Liucijos atsiųsti 3 filmukai,visi kartu surinkę 194 balsus.


Pirmos ir antros vietos laimėtojų filmukai yra neabejotinai aukštesnio lygio audiovizualiniu aspektu ir energetiniu užtaisu už kitus konkursinius filmukus. Abu panašūs savo idėja ir gerbėjų palaikymu. Trečia ir ketvirta vietos atiteko filmukams ,pripildytiems jaukumo,šilumos ir šeimos bendrumo jausmais.
Svingis.lt nuomone, visi konkurso dalyviai yra verti apdovanojimų,  todėl prizinis fondas yra didinamas, skatinant dalyvauti ir sekančiuose Svingio konkursuose ir žaidimuose.


Pirma vieta – Prizas Svingio dovanų kuponas;
Antra vieta - Prizas Svingio dovanų kuponas;
Trečia vieta – Prizas Svingio 50% nuolaidos kuponas;
Ketvirta vieta- Prizas Svingio 50% nuolaidos kuponas;


Pranešimai apie laimėjimus ir Svingio kuponai bus išsiųsti asmeniškai laimėtojoms elektroniniu paštu.
Svingis.lt sveikina visus laimėtojus ir jų palaikymo komandas.