Apie Svingį

Unikalus savo judėjimo savybėmis riedamobilis SVINGIS leis patirti didžiulį Jūsų vaikų džiaugsmą, išlieti energijos perteklių ir lavinti raumenų tonusą.

Tai visiškai kitoks riedamobilis, fantastiškai manevringas, saugus, ypač smagus ir paprastas naudoti. Lenktyninio automobilio futuristinis dizainas, tvirtas korpusas, pagamintas iš 100% naujo, o ne perdirbto PP ir ABS plastiko, aukštos klasės rutuliniai guoliai, grindų nebraižantys PU - poliuretano ratukai ir neįtikėtinai lengvas valdymas užburia nuo pirmos akimirkos.

Nuo 2017 m SVINGIS Premium plastikinės dalys gaminamas iš naujos technologijos ABS plastiko ir silikono polimerų kompozito, kurio dėka žaislas tapo lengvesnis, atsparesnis lūžiams ir lengviau valomas, taip pat komplektuojamas su didžiausiais ir tyliausiais poliuretaniniais ratukais rinkoje. 90mm spalvoti poliuretaniniai ratukai - lengvesnis ir malonesnis važiavimas, tai ypač aktualu važiuojant nelygiais paviršiais.

SVINGIS neturi variklio, jame nėra pedalų, niekada nereikės įkraudinėti baterijų. Ypatinga priekinės važiuoklės konstrukcija konvertuoja išcentrinės ir žemės traukos jėgas į SVINGIO varomąją jėgą. Tik atsisėskite ant sėdynės, padėkite kojas ant tam skirtos vietos ir pradėkite sukioti vairą. Iš pradžių darykite judesius didesne amplitude ir SVINGIS nepaprastai lengvai pradės judėti. Jau įsibėgėjus, kuo dažniau darysite judesius, tuo greičiau SVINGIS judės. Norėdami sustoti, nuleiskite kojas ant važiuojamo pagrindo. Apsukite vairą ir, darydami tuos pačius judesius, važiuosite atgal. Jūs nepatikėsite kaip tai smagu, kol neišbandysite.

SVINGIS gali važiuoti bet kokiu lygiu kietu paviršiumi. Kuo paviršius lygesnis, tuo didesnis išvystomas greitis.Vidutinis SVINGIO išvystomas greitis apie 6-7 km/h, maksimalus apie 10km/h.

Ypatingą dėmesį atkreipiame į ratukus. SVINGIO ratukai pagaminti tik iš PU poliuretano - minkštesnės medžiagos nei plastikas, todėl SVINGIS nebraižo medinių grindų paviršių ir, kartu su aukštos klasės ABEC7 guoliais, važiuoja labai tyliai ir komfortiškai.

Nors SVINGIS rekomenduojamas vaikams nuo 3 metukų, tačiau jis yra toks tvirtas ir patikimai sukonstruotas, kad net tėtis ar mama laisvai gali mėgautis SVINGIO teikiamu laisvės pojūčiu. Maksimalus suaugusiojo svoris neturėtų viršyti 110kg, važiuojant idealiai lygiu paviršiumi ir 65kg nelygiu.

SVINGIS pristatomas originalioje dėžėje, jums reikės skirti 3-4 minutes jo surinkimui. Pakuotėje rasite detalią vartotojo ir surinkimo instrukciją. Instrukciją taip pat rasite mūsų tinklalapyje.

Mes garantuojame ypatingai daug gerų emocijų, įsigijus kokybišką originalų Premium kokybės SVINGĮ.